سئو

سئو SEO

سئو

سئو SEO چیست؟

سئو SEO : ارتقاء رتبه ، بهینه سازی و افزایش رنکینگ وب سایت شما برای موتورهای جستجو گر نظیر گوگل Google ، تا صفحه اول ، بلکه رتبه یکم گوگل Google ، نسبت به کلمه ها و کلید واژه های درخواستی شما و متناسب با موضوع وب سایت شما !

( سایت شما در سرچ عمومی گوگل Google ، نسبت به کلمه ها و کلید واژه های درخواستی شما، در صفحه اول، بلکه رتبه یکم گوگل Google قرار خواهد گرفت!!! ) سئو


آیا میدانید روزانه چه حجم عظیمی از مشتریان خود را (که به تخصص و حرفه شما احتیاج دارند) از دست می دهید؟!!! سئو

آیا میدانید روزانه چندین میلیون نفر در اینترنت به دنبال تخصص و حرفه شما و خدماتی که شما ارائه می کنید میگردند، اما هیچگاه موفق به پیدا کردن شما نمی شوند؟!!!

فقط به این خاطر که شما در محلی که آنها در آنجا به دنبال شما هستند، حضور ندارید!!!

با قرار گرفتن در سیل خروشان جستجوهای میلیونی کاربران اینترنتی در تخصص و حرفه شما، خود را به سادگی در معرض دید این سیل عظیم مشتریان خود قرار داده و دیگر بعد از آن فقط تمام قوای خود را برای پاسخ دادن به نیازهای فراوان این تعداد از مشتریان بی شمار خود به کار بگیرید.


اما سئو SEO در لغت به چه معناست؟

سئو SEO مخفف عبارت ( Search Engine Optimization ) به معنای ( بهینه سازی موتور جستجو ) می باشد. اما این فقط یک ترجمه لفظی است! سئو SEO در حیطه طراحی یک وب سایت ، به مفهوم بهینه سازی و استاندارد سازی کدنویسی های یک وب سایت ، با استاندارد های مورد تأیید موتور های جستجو نظیر گوگل Google می باشد.

بنابراین سئو SEO کردن یک وب سایت به دو گونه است: سئو

۱. سئو SEO کردن وب سایت بعد از اتمام طراحی: بدین معنی که یک وب سایت که از قبل طراحی شده، برای سئو SEO شدن تحویل سئوکار می گردد و سئوکار مجدداً اقدام به ویرایش و استاندارد سازی کدنویسی های آن وب سایت که از قبل طراحی شده، می نماید. سئو

۲. سئو SEO کردن وب سایت از ابتدا و درحین طراحی: بدین معنی که شخص طراح (یا تیم طراحی) ، از همان ابتدای طراحی و کدنویسی سایت ، وب سایت رو با قواعد پیشرفته سئو SEO ، و نیز با الگوریتم پیچیده موتورهای جستجو نظیر گوگل Google طراحی می کند تا وب سایت آماده شده از همان روز اول، سئو SEO شده تحویل مشتری گردد.

تیم طراحان و سئوکاران امداد رایانه ایران اگرچه از پذیرش پروژه های سئو SEO در هر دو نوع فوق استقبال می نماید، اما لازم به ذکر است که در زمینه پروژه های طراحی وب سایت ، نوع کدنویسی تیم طراحان امداد رایانه ایران به شیوه نوع دوم بوده و کدنویسی سایت رو از ابتدا با قواعد پیشرفته سئو SEO و الگوریتم پیچیده موتورهای جستجو نظیر گوگل Google طراحی می کند و سایت از روز اول، سئو SEO شده تحویل مشتری می گردد.

همچنین تیم سئوکاران امداد رایانه ایران نسبت به پذیرش و انجام پروژه های سئو SEO نوع اول نیز استقبال نموده و مشتریانی که دارای وب سایت از پیش طراحی شده هستند نیز می توانند برای ارتقاء پیدا کردن وب سایت خود در موتورهای جستجو نظیر گوگل Google در حداقل زمان، به صفحه پشتیبانی سایت مراجعه نموده و با ما تماس بگیرند و سفارش خود را ثبت نمایند. سئو

 

سئو SEO - امداد رایانه ایران - www.iranpchelp.com

سئو

در حال حاضر چند نفر در دنیا شما را می‌شناسند؟

چند نفر در دنیا حرفه و شغل شما را می‌شناسند؟

محدودیت مکان را از شغل و حرفه خود بردارید!

برای جهانی شدن شما، فقط یک قدم مانده!

سئو

با ویرایش کدنویسی های وب سایت شما از حالت فعلی، به حالت مورد تأیید موتورهای جستجو ( نظیر گوگل Google ) ، به تمام دنیا شناسانده شوید! سئو

محدودیت مکان فعلی شما در شغلتان ، بزرگترین سد پیشرفت کاتالیزوری شماست!

سئو

سئو SEO - امداد رایانه ایران - www.iranpchelp.com

سئو

با قرار گرفتن شما در سیل خروشان سرچ های صدها میلیونی کاربران اینترنتی سرتاسر دنیا که هر یک به دنبال نیازمندی های خود در موتورهای جستجو هستند، جستجوی این کاربران در موضوع حرفه و شغل شما ، این ظرفیت و پتانسیل را برای شما ایجاد می کند که خودتان را در معرض دید این تعداد جستجوهای شبانه روزی کاربران میلیونی اینترنتی قرار داده و بعد از آن، فقط به دنبال تأمین تقاضاهای بی شمار کاربران اینترنتی که مرتب با شما تماس خواهند گرفت، باشید.

چرا باید زمان را از دست بدهید؟
برای جهانی شدن، باید حداقل زمان لازم را به کار برد.

سئو SEO - امداد رایانه ایران - www.iranpchelp.com

برای امتحان قدرت ما در این زمینه، عبارت ( امداد رایانه ایران ) را در گوگل Google و سایر موتورهای جستجو سرچ کنید، و خودتان نتیجه به نمایش در آمده را ملاحظه فرمایید!!!

این است قدرت ما در جهانی کردن شما…

کلمه ها و کلید واژه های درخواستی شما نیز می توانند چنین وضعیتی را در موتورهای جستجو نظیر گوگل Google پیدا کنند!!!

با امداد رایانه ایران همیشه در رتبه یکم موتورهای جستجو نظیر گوگل Google باشید!!!

سئو SEO - امداد رایانه ایران - www.iranpchelp.com

دوست دارید روی چه کلمه ها و کلید واژه هایی در رتبه یکم موتورهای جستجو نظیر گوگل Google قرار بگیرید؟

تا حالا به این موضوع فکر کردید؟؟؟

برای امتحان ، عبارت قرمز رنگ داخل نشانک زیر را در گوگل Google سرچ کنید :

” امداد رایانه ایران “

.

این است قدرت ما در سئو SEO . . .

(  …Iranpchelp SEO Experts )

.

سئو SEO - امداد رایانه ایران - www.iranpchelp.com

.


 

سئو در حال حاضر چند نفر در دنیا شما و شغلتان را می‌شناسند؟ سئو

در حال حاضر، محدودیت مکان، بزرگترین سد پیشرفت کاتالیزوری شماست! شما با تمام تخصص و تجربه ای که در شغل و حرفه خود دارید، باز هم در ارائه خدمات به مشتری های خود، محدود به همان مکانی هستید که مغازه یا دفتر کار شما در آنجا دایر است! و این یک فاجعه است!!! چرا که در حقیقت، درصد بسیار کمی از پتانسیل واقعی شما به کار گرفته شده است، و شما با قدرت و پتانسیل بالایی که در تغذیه کردن مشتری های بالقوه خود دارید، با کمال نا باوری، محدود به همان مکانی شده اید که مغازه یا دفتر کار شما در آنجا قرار گرفته!!! این یک فاجعه نیست؟؟؟!!! در حالی که قدرت و پتانسیل شغلی شما، بسیار بسیار وسیعتر از وضعیت فعلی است.

بنابراین می طلبد که از تمام ظرفیت و پتانسیل خود در وسعت دادن سطح خدمات و فروش خود (در حرفه و شغل تان) استفاده نمایید، نه فقط از قسمت کوچکی از ظرفیت و پتانسیل خود که در حال حاظر شما را محدود به مکان فعلی کرده است!!! چرا باید خدمات رسانی و فروش شما فقط و فقط محدود به مکان فعلی شما و اطراف آن باشد؟! چرا در حرفه و شغل خود، به تمام مردم ایران، بلکه به تمام مردم دنیا شناسانده نشوید؟!!!

چرا باید زمان را از دست بدهید؟
برای جهانی شدن، باید حداقل زمان لازم را به کار برد.

برای امتحان قدرت ما در این زمینه، عبارت ( امداد رایانه ایران ) را در گوگل Google و سایر موتورهای جستجو سرچ کنید، و خودتان نتیجه به نمایش در آمده را ملاحظه فرمایید!!!

این است قدرت ما در جهانی کردن شما…

همین الآن هم دیر است!
سئو بیش از این زمان را از دست ندهید. سئو

دوست دارید روی چه کلمه ها و کلید واژه هایی در صفحه اول (بلکه رتبه یکم) موتورهای جستجو نظیر گوگل Google باشید؟!!!

تا حالا به این موضوع فکر کردید؟؟؟


غیرقابل انکارترین نیازهای روزمره ،

آسانترین و مطمئن ترین روش تهیۀ آنها ،

تنها با چند کلیک ساده !

در فروشگاه اینترنتی گُلدِن لایو شاپ (دات کام) و (دات آی آر)

www.GoldenLiveShop.com

www.GoldenLiveShop.ir

 

ارسال لینک