آنتی ویروس

آنتی ویروس Anti Virus اورجینال

فروس استثنایی آنتی ویروس اورجینال

آنتی ویروس Anti Virus – امداد رایانه ایران در اقدامی منحصر به فرد، اقدام به فروش تمامی نسخه های آنتی ویروس های شرکت ESET با تخفیف ویژۀ ۴۰ درصدی ، نسبت به قیمت های اصلی آنها نموده و ضمن فروش نسخه های اورجینال این نرم افزار های فوق امنیتی، لایسنس های یک سالۀ آنها را در اختیار خریداران محترم قرار میدهد. سئو SEO

آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO

ESET Smart Security 8.0.312.0

آنتی ویروس Antivirus سئو SEO

آنتی ویروس Antivirus سئو SEO

آخرین نسل از آنتی ویروس قدرتمند ESET Smart Security با استفاده از لایه های متعدد حفاظتی و بهره گیری از تکنولوژی منحصر به فرد ابری قادر به شناسایی کلیه تهدیدات امنیتی خصوصا در محیط وب بوده و امنیت کامل با بالاترین سطح ممکن را برای رایانه فراهم می آورد. آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO

بسته کامل امنیتی: آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO

نرم افزار آنتی ویروس ESET Smart Security با بهره گیری از لایه های حفاظتی متعدد و تکیه بر هوش مصنوعی قدرتمند خود و با ترکیبی از ماژولهای Antispam , AntiSpyware , Antivirus و  Firewall امنیت کاملی را برای رایانه فراهم می نماید. آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO

نسل بعدی امنیت: آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO

نسل جدید نرم افزارهای امنیتی آنتی ویروس شرکت ESET با ارائه طیف وسیعی از امکانات، تنظیمات پیشرفته، اسکنر انعطاف پذیر و قابلیتهای متعدد دیگر سد دفاعی مستحکمی را در مقابل انواع تهدیدات خصوصا در فضای وب برای رایانه ایجاد می نماید. آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO

حفاظت جامع و تمام عیار: آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO

نرم افزارهای امنیتی آنتی ویروس شرکت ESET با کمترین استفاده از منابع سیستم و ارائه بالاترین سطح امنیت کارایی فوق العاده خود را در حفاظت از رایانه ها در مقابل کلیه بدافزارها، کدهای مخرب و…  به اثبات رسانده است. آنتی ویروس

                                                                                                             

ابزارک های این نسخه: آنتی ویروس

آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO ESET Live Grid – اسکنر ابری جدیدترین تکنولوژی ارائه شده توسط شرکت ESET بوده و بصورت یک گارد امنیتی قدرتمند کلیه تهدیدات امنیتی موجود در فضای اینترنت را شناسایی نموده و از آلوده شدن رایانه کاربر جلوگیری به عمل می آورد.

آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO Parental Control – ارائه ماژول کنترل والدین جهت کنترل و نظارت بر عملکرد افراد خانواده در محیط وب با قابلیت دسته بندی سایتهای مجاز و غیر مجاز.

آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO Smart Detection – شناسایی هوشمند و حفاظت از رایانه در مقابل بدافزارهای مخرب ناشناخته توسط تکنولوژی پیشرفته هوش مصنوعی و خنثی سازی آنها قبل از انجام هرگونه خرابکاری در رایانه کاربر.

آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO Intelligent Firewall – استفاده از دیواره آتش قدرتمند و پیشرفته (فایر وال) به منظور جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز به اطلاعت شخصی کاربر و سوء استفاده از آنها.

آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO Improved Antispam – بهره گیری از ماژول ضد هرزنامه جهت فیلترینگ ایمیلها و جلوگیری از دریافت هرزنامه ها و ایمیلهای آلوده  با قابلیت تعریف لیستهای سیاه و سفید.

آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO Enhanced Media Control – اسکن خودکار کلیه حافظه های فلش، کارتهای حافظه، و دیسکهای نوری و قابلیت مسدود کردن آنها با توجه به کارخانه سازنده، ظرفیت و سایر خصوصیات.

آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO Advanced HIPS Functionality – زیر نظر گرفتن رفتار های سیستم از قبیل: رجیستری های سیستم عامل، فرآیندهای در حال اجرا، برنامه های اجرا شده و …  به منظور افزایش ضریب امنیتی رایانه.

آنتی ویروس Antivirus سئو SEO Gamer Mode – قابیلت به تعویق انداختن فعالیتهای نرم افزار آنتی ویروس از قبیل پنجره های هشدار، به روز رسانی، وظایف تعریف شده (Scheduled) و … به منظور صرفه جویی در منابع سیستم در هنگام نیاز کاربر به تمرکز و استفاده از حالت تمام صفحه مانند انجام بازی و یا قرارگیری در جلسات آنلاین.

آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO Optimized Startup Procedure – عدم ایجاد وقفه در حین لود شدن اولیه سیستم عامل جهت به روز رسانی مخزن ویروس موجب می گردد تا کاربر فورا پس از لود شدن سیستم عامل قادر به کار با رایانه گردد.

محیط کاربر پسند و طراحی قدرتمند:

دسترسی آسان به تنظیمات: قرارگیری کنترل ها، ابزارها و تنظیمات در یک پانل مجزا جهت دسترسی آسان به هریک از آنها و همچنین استفاده از حالت تمام صفحه جهت نمایش کامل اطلاعات به کاربر.

– انتخاب سطوح امنیتی مختلف: کاربر می تواند با استفاده از انواع تنظیمات ربز و درشت موجود در این نرم افزار آنتی ویروس سطوح امنیتی مختلفی را با توجه به منابع سیستمی که در اختیار دارد برای حفاظت از رایانه خود تعیین نماید.

– سبک و سریع: حجم کم و سبک بودن نرم افزار آنتی ویروس و کمترین استفاده از منابع سیستم در کنار ارائه بالاترین سطح امنیت موجب رضایتمندی کاربران (خصوصا دارندگان رایانه های همراه و استفاده کنندگان از بازی های رایانه ای) شده و این محصول را به عنوان ایده آل ترین نرم افزار ضد ویروس معرفی می نماید.

                                                                                   

.

ESET NOD32 Antivirus 8.0.312.0

آنتی ویروس Antivirus سئو SEO

آنتی ویروس Anti Virus سئو SEO

آخرین نسل از آنتی ویروس قدرتمند “ESET NOD32 Antivirus” با تکیه بر فنآوری هوش مصنوعی منحصر به فرد، استفاده از کمترین منابع سیستمی، اسکنر فوق سریع و تنظیمات پیشرفته ارائه شده سطح امنیتی بسیار بالایی را برای رایانه کاربر به ارمغان آورده است.

.

ارتقاء سطح امنیتی:

با استفاده از نسل پنجم آنتی ویروس “ESET NOD32 Antivirus رایانه شما در حین انجام فرآیندهایی از قبیل: گشت و گذار در وب یا شبکه، دانلود فایل، بازی کردن و یا انتقال اطلاعات با بالاترین سطح امنیتی مورد حفاظت قرار می گیرد.

                                                                                            

غیرقابل انکارترین نیازهای روزمره ،

آسانترین و مطمئن ترین روش تهیۀ آنها ،

تنها با چند کلیک ساده !

در فروشگاه اینترنتی گُلدِن لایو شاپ (دات کام) و (دات آی آر)

www.GoldenLiveShop.com

www.GoldenLiveShop.ir

الیاس دانلود